Ekstrēmo sporta veidu biedrība "RAVE team" projektu konkursā LabieDarbi.lv kā vienīgie liepājnieki ir iesniegusi projektu "Drošais triks” par skeitparka Spīķeru ielā 19/23 attīstību.

"RAVE team" lūdz liepājnieku atbalstu mērķa īstenošanā.

Vasaras sezonā "RAVE team” biedri trenējas Liepājas ārējā skeitparkā, bet ziemas sezonā – iekšējā skeitparkā, kur šobrīd ir pabeigta pirmā kārta. Skeitparks top pašu spēkiem un ar atbalstītāju palīdzību. Lai sasniegtu augstus rezultātus ekstrēmajos sporta veidos un spētu konkurēt ar pasaules līmeņa sportistiem, svarīgi ir apgūt jaunus un tehniski sarežģītus trikus. Tieši tādēļ kā ļoti būtiska skeitparka sastāvdaļa ir mīkstumu kaste triku apguvei jeb "softs". Biedrība ir pieteikusies projektu konkursā, lai nodrošinātu iespēju gan biedrības biedriem, gan visiem interesentiem, kuri nākotnē vēlēsies izmantot skeitparku, droši apgūt dažādus sarežģītus trikus.

Ikviens liepājnieks un ekstrēmo sporta veidu cienītājs var palīdzēt BMX braucējiem īstenot šo sapni par drošu triku apguvi. "Iespējams, ka tieši šī iniciatīva un mūsu kopīgiem spēkiem radītā iespēja ļaus kādam no jaunajiem liepājniekiem pievērsties BMX un apgūt kādu jaunu triku laikā, kad ir tik daudz negatīvu alternatīvu brīvā laika pavadīšanai. Tā vietā, lai jaunieši apķēpātu sienas ar grafiti, pavadītu laiku pie datora, spēlējot agresīvas datorspēles, izmēģinātu tā saukto legālo narkotiku lietošanu vai garlaicības mākti bezjēdzīgi klīstu pa Liepājas ielām, viņi varēs nākt uz skeitparku un savu enerģiju pielietot aizraujošā sporta veidā. BMX ir demokrātisks un pieejams sporta veids ikvienam Liepājas jaunietim”, stāsta Liepājas ekstrēmo sporta veidu biedrība "RAVE team" priekšsēdētājs Agris Klēpis. Viņš arī aicina laiku, ko esam gatavi pavadīt kārtējā komentāra rakstīšanai internetā, izmantot lietderīgi un nobalsot par projektu.

Balsot bez maksas iespējams:
– ar SMS palīdzību no mājas lapas www.labiedarbi.lv (http://www.labiedarbi.lv/lv/projekts/drosais-triks)
– draugiem.lv (https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=698)
– inbox.lv (http://labiedarbi.inbox.lv/project?id=698).
 
Balsot iespējams līdz 28.februārim. Projektu konkursā atbalstīti tiks divi visvairāk balsu ieguvušie projekti. "RAVE team” projekts šobrīd atrodas 6. vietā, tādēļ ikviena balss ir svarīga.