Reizē ar jaunā studiju gada sākumu Liepājas Universitātes 2. stāva Mākslas gaitenī tika atklāta mākslinieces, Liepājas Universitātes pasniedzējas Guntas Krastiņas gleznu izstāde "Neola", informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.


Izstādes atklāšanā Liepājas Universitātes rektore Dace Markus teica: "Mākslinieki mums ir brīnišķīgi! Tas, ko mēs redzam šajā izstādē, ir pasakāms vienā vārdā –  dzīves prieks!" Savukārt Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, sveicot mākslinieci, atzina, ka izstādi jau ir redzējis Liepājas Latviešu biedrības namā, taču: "Te ir citāda gaisma, te ir citādas gleznas. Uz gleznām skatoties, smaids nāk no sirds!"

Pati māksliniece dalījās ar novērojumu: "Katrs, kurš te nāk, sāk smaidīt! Pirms iet uz lekcijām te pasniedzējiem jānāk iegūt labu noskaņojumu un katru dienu atklāt jaunas krāsas." Turklāt Gunta Krastiņa pastāstīja, ka pašas košākās gleznas ir tapušas drūmajā karantīnas laikā, piebilstot: "Esmu pagodināta ar iespēju izstādīt savas gleznas, jo es mīlu savu darbu un savu universitāti!".