No 23.februāra Madaras Dišleres filma "Paradīze 89" tiek rādīta visā Latvijā, un 25.februārī arī Liepājas skatītājiem bija iespēja pēc seansa satikt daļu no filmas komandas.

Lai arī filmu "Paradīze 89" Liepājā var vērot jau no 23.februāra, liepājniekiem kārta tikties ar daļu no filmas komandas (režisori Madaru Dišleri, galveno lomu atveidotājām un Liepājas teātra aktieri Kasparu Godu) pienāca svētdienā, 25.februārī. Liepāja ir īpaša vieta režisorei – filmas scenārijs tapa tieši Liepājā, un ir "radīts ar Liepājas vēju galvā".
 
Liela nozīme filmā ir visām 80.gadu sadzīves reālijām, un veidotājiem ir izdevies radīt autentisku sajūtu – ir gan pustukši veikala plaukti ar izteiksmīgu, Baibas Brokas tēlotu, pārdevēju, gan televizors, kas pārklāts ar segu, gan kleitas, kas māsām uzšūtas no vienāda auduma. Režisore pastāstīja, ka tad, kad zina, ko gribi, vairs nav grūti uzburt vajadzīgo atmosfēru: "Tad sāc meklēt. Komanda strādāja brīnišķīgi, runāja arī ar Cēsu apkaimes iedzīvotājiem – tur mēs filmējām lielāko daļu ārskatu – un tad viens atnes to, cits vēl kaut ko. Interjeru filmējām Rīgā, un tur velējamies restaurēt dzīvokli tādu, kādus tos var redzēt tā laika fotogrāfijās. Fotogrāfijas izmantojām, lai piemeklētu tapetes. Savukārt tas, kas ir no mēbelēm – mana vecmamma aizgāja aizsaulē, un viņas dzīvoklis bija perfekts astoņdesmito gadu piemērs. No turienes paņēmām praktiski visas mēbeles". Režisore arī norādīja, ka bez milzīgās cilvēku atsaucības noteikti nebūtu sanācis tik labs darbs.
 
Galveno varoņu tēlotājas atzina, ka saistībā ar filmā attēloto laiku viņām ir sajūta, ka bija gan lietas, kas bija labākas, gan tādas, kas ir labākas tagad. "Tad bija lielāka drošības sajūta, mājās gulēja ar atvērtām durvīm. Bērni vairāk gāja laukā," stāstīja meitenes. 
 
Filmas "Paradīze 89" komunikācijas konsultante Aleksa Sprinģe informēja, ka kopš pirmizrādes, laika posmā no 23. – 26.februārim, filma tika demonstrēta 17 vietās visā Latvijā un teju visi seansi bija izpārdoti, tādējādi ļaujot filmai kļūt par Latvijas simtgades skatītāko kinolenti.
 
Sajūsminoties par filmas autentiskumu, sirsnību un astoņdesmito gadu noskaņu raksturojošām niansēm, pirmajā nedēļas nogalē filmu paguvuši noskatīties jau 7696 skatītāju.