SIA "Liepājas teātris" teātra mājaslapā publicējis ziņu, ka aicina darbā mārketinga direktoru uz noteiktu laiku. Mārketinga direktors teātrim būs nepieciešams, sākot no maija vidus.


Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja teātra vadītājs Herberts Laukšteins, pašreizējā mārketinga direktore maijā dosies garākā atvaļinājumā.


Mārketinga direktora galvenie darba pienākumi ir: izstrādāt Liepājas teātra mārketinga stratēģiju un nodrošināt tās realizāciju un kontroles mehānismus; plānot un pārvaldīt mārketinga budžetu un mārketinga daļas darbu; izstrādāt un uzturēt izrāžu un ārpusrepertuāra pasākumu reklāmas plānus, nodrošināt to īstenošanu; radīt un organizēt kvalitatīvu un saistošu saturu digitālajā vidē, plānot satura kalendārus, sadarboties ar mākslinieku satura radīšanā un noformēšanā; piedalīties teātra tēla veidošanā un atpazīstamības veicināšanā, nodrošināt uzņēmuma grafiskās identitātes veidošanu un ievērošanu; veidot sadarbības vadlīnijas un uzturēt partnerattiecības ar Liepājas teātra sadarbības partneriem.


No kandidātiem tiek prasīta vismaz trīs gadu darba pieredze mārketingā vadošā amatā; augstākā izglītība; spēja domāt radoši un inovatīvi; labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas; interese par teātri un kultūru; pieredze komandas vadīšanā.


Piedāvātais atalgojums pilnas slodzes darbā ir 1200 (bruto) eiro mēnesī.


Kandidātiem savus CV un motivācijas vēstuli slīdz 2021. gada 28. februārim jāsūta uz e-pasta adresi: zane.elere@liepajasteatris.lv.


Vairāk – SIA “Liepājas teātris” mājaslapā.