Noslēdzies Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) šā gada trešais projektu konkurss, kurā finansējums piešķirts arī Liepājas projektiem.

Dizaina un arhitektūras nozarē finansējumu Ls 2006 saņems Indras Ķempes projekts "Neparastā Liepājiņas laikmetīgās arhitektūras un pilsētvides grāmata", ko iesniegusi biedrība "Klubs V - 10".    

Kultūras mantojuma nozarē Ls 1000 piešķirts grāmatas "Jūgendstils Liepājas arhitektūrā" izdošanai, šo projektu iesniegusi Liepājas Kultūras pārvalde.
    
Starpdisciplināro projektu nozarē ar Ls 1000 atbalstīts kora "Laiks", Oleksija Demčenko, Ērika Vilsona un Arvja Lieģenieka projekts – koncertuzvedums "Kurzemes putni", ko iesniedzis    Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, kā arī ar Ls 1700 atbalstīta laikraksta "Kurzemes Vārds" pielikuma "Kultūras Pulss" izdošana; projektu iesniegusi Liepājas Kultūras pārvalde.

Teātra mākslas nozarē atbalsts ticis vairākiem Liepājas teātra projektiem: Ģirta Ēča iestudējumam pēc Laura Gundara lugas "Advents Silmačos" tikuši Ls1200, Kārļa Lāča un Jāņa Elsberga mūziklam "Pūt, vējiņi!" iestudējumam    Ls 1500, Liepājas teātra viesizrādēm Kurzemē Ls 600, bet iestudējuma "Ragana" viesizrādēm JRT un Madonā – Ls 500. Bez tam lugas "Nelegālais" iestudējumam Goda teātrī piešķirti Ls 1000.      
    
Nozarē Mūzikas un dejas māksla finansējumu Ls 1000 apjomā saņēmis Liepājas simfoniskais orķestris cikla "Eiropas dārgumi" 1. kārtai, bet Ls 1200 – Rihards Dubra Liepājas koncerta nr.3 klavierēm un simfoniskajam orķestrim sacerēšanai. Savukārt Melngaiļskolas atbalsta biedrība par Ls 650 varēs rīkot Romualda Kalsona 75. gadu jubilejas koncertu.    

Tradicionālās kultūras, vizuālo mākslu un literatūras nozarē liepājnieku projekti nav saņēmuši atbalstu, ar Liepājas vārdu saistīts vienīgi VKKF piešķīrums Ls 1600 apmērā Gundaram Račam, lai izdotu Mārtiņa Freimaņa dzejas grāmatu "Cilvēks parastais un viņa dienasgrāmata".