Vasaras koncertcikla "Liepaja Lake Music" sezonas atklāšana norisināsies 5.jūlijā pulksten 20, pirmoreiz uz peldošās skatuves Liepājas ezerā šosezon kāpjot  ģitāristam, komponistam un aranžētājam Mārcim Auziņam, informē SIA "Liepaja music" sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

Mārcis Auziņš ir viens no Latvijā redzamākajiem un virtuozākajiem ģitāristiem, kurš savās koncertprogrammās izpilda oriģinālkompozīcijas, džeza klasikas pārlikumus un muzikāli brīvus, improvizatoriskus lidojumus, vienlīdz pārliecinoši un spilgti minētajos žanros atspoguļojot gan savu tehnisko meistarību, gan ģitāras plašās tembrālās un kvalitatīvās nianses.

"Liepaja Lake Music" sezonas atklāšanas koncertā 5. jūlijā,  klātienē ģitārista izpildījumā dzirdēsim kompozīcijas no mūziķa pirmā solo albuma "Viens", otrā albuma "Aizrautība" kā arī trešā studijas albuma, kurš nāks klajā 2021.gada pavasarī. Tāpat, koncerta repertuārā dzirdēsim atpazīstamas pasaules popmūzikas melodijas Mārča Auziņa aranžijās no Stinga, "Nirvanas" un citu grupu un izpildītājmākslinieku zelta repertuāra.

2020. gada jūlijā un augustā uz peldošas skatuves Liepājas ezerā labas mūzikas un vasarīgas atpūtas mīļotājiem tiks piedāvātas astoņas, stilistiski dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem.

Pasākumu apmeklētāji ūdens ceļu no krasta uz peldošo skatuvi mēros ar kādu no iepriekš biļetē rezervētajiem ūdens transportlīdzekļiem ar iekāpšanas un biļešu caurlaides punktu pie viesnīcas "Libava" laivu piestātnes kanālmalā (Vecā Ostmala 29) vai Makšķernieku namiņa (Vecā Ostmala 10 ).

Biļetes (10 līdz 15 eiro) uz "Liepaja Lake Music" sezonas atklāšanu kopā ar ģitāristu Mārci Auziņu iegādājamas bilesuserviss.lv.

Plašākai informācijai par "Liepaja Lake Music" aktualitātēm un turpmākajiem koncertiem iespējams līdzi sekot mājaslapā liepajamusic.lv un Liepaja Music sociālo kontu Facebook un Instagram ietvaros.

"Liepaja Lake Music" norisi atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.