Jau pēc mēneša par galamērķi mūzikas baudītājiem kļūs Liepājas ezers, kur trīs dienu garumā no 7. līdz 9. jūlijam notiks nu jau par tradīciju kļuvušais vasaras mūzikas festivāls "Liepāja Lake Music", informē SIA "Liepaja Music" sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Liepiņa.

Līdz 20. jūnijam tiek aicināti atsaukties izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji, lai dažādotu festivāla apmeklētāju izklaides un atpūtas iespējas, kā arī lai parūpētos par apmeklētāju un dalībnieku labsajūtu pasākuma laikā.

Visi interesenti aicināti iepazīties ar festivāla "Liepāja Lake Music" tirgotāju nolikumu.
● Ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem pieteikšanās caur anketu šeit.
● Tirgotājiem pieteikšanās dalībai caur anketu šeit.

Par "Liepāja Lake Music"
"Liepāja Lake Music" jau sesto gadu organizē muzikālus nišas pasākumus uz ūdens, Liepājas ezerā. Šogad koncerti pārtop par trīs dienu vasaras festivālu, kur katrā no dienām tiks izcelts cits žanrs. Atpūtas un piedzīvojumu parkā "Austrumu forts" uz ezera salas, plostos, laivās vai uz SUP dēļiem klausītājus priecēs muzikālo huligānu grupa "Very Cool People", Lietuvas džeza apvienību "Castor Stetson", dziedātāju Būū un Patrisha atraktīvās performances, nostaļģiskā popa grupa "Kautkaili" un pop/rock mūzikas kolektīvs "Rīgas Modes".