Jau iepriekšējos gados aizsāktā tradīcija ar vasaras koncertiem Liepājas ezera ūdeņos ir spērusi nākamo soli, piedāvājot muzikāli bagātu un daudzveidīgu vasaras festivālu "Liepāja Lake Music", kas norisināsies trīs dienu garumā no 7. līdz 9. jūlijam atpūtas un piedzīvojumu parkā "Austrumu forts", informē SIA "Liepaja Music" sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Liepiņa.

Šajā vasarā "Liepāja Lake Music" aicina mūzikas un mākslas mīļotājus uz trīs dienu festivālu, kas norisinās uz un ap Liepājas ezera ūdeņiem. Tas būs relaksējošs un sajūtām bagāts notikums, kur katrā no dienām tiks izcelts cits žanrs, akcentējot tā muzikālo krāsu un noskaņu. Koncertos piedalīsies pazīstami pašmāju mūziķi un grupas, kā arī viesi no Lietuvas.

Festivāla pirmā diena aizritēs džeza un funk mūzikas noskaņās, uz peldošās skatuves aicinot muzikālo huligānu grupu "Very Cool People" un Lietuvas džeza apvienību "Castor Stetson". Piektdienas vakarā festivāls pulcēs popmūzikas klausītājus, kuri varēs baudīt dziedātājas Būū un Patrisha atraktīvās performances, savukārt festivāla pēdējā dienā liepājniekus un pilsētas viesus priecēs nostaļģiskā popa grupa "Kautkaili" un pop/rock mūzikas kolektīvs "Rīgas Modes".

Apmeklētāji festivālā varēs baudīt neaizmirstamu piedzīvojumu, klausoties koncertus gan no ezera salas, gan atrodoties romantiskos un omulīgos plostos, laivās vai uz SUP dēļa. Turklāt šajā gadā muzikālos notikumus papildinās īpaši radīta mākslas zona un ar atbilstošām aktivitātēm piemērota vieta festivāla mazākajiem apmeklētājiem, tādejādi aicinot pasākumu apmeklēt kā draugu, tā arī ģimenes lokā.

Biļetes pieejamas Aula.lv.