Publicitātes attēls


Pegaza pagalma viesistaba aicina interesentus vienoties mīlestībā un mūzikā 14. februārī pulksten 19 koncertā, kurā mīlestībā mūzikai atzīsies dziedošā Liepājas teātra aktrise Everita Pjata-Gertnere, pianists Normunds Kalniņš un kontrabasists Raitis Eleris, informēja SIA "Liepaja Music".

Katrs ilgojas mīlēt un būt mīlēts. Mīlestība iedvesmo radīt brīnišķīgus mākslas darbus dzejā, glezniecībā un mūzikā. Mīlestībā es atveros otram un tādā veidā kļūstu ievainojams.

Koncertā iekļautās dziesmas izvēlētas īpaši, tām esot cieši saistītām ar pašiem mūziķiem un viņu izpratni par mīlestību, tās nozīmi un klātesamību tās skaistākajā izpausmē – savijoties mūzikā. Programmā būs dzirdamas trauslās un kaislīgās mīlestības un emociju pārpilnās melodijas gan no pašmāju komponistiem un mūziķiem, kā Ulda Marhilēviča, Raimonda Paula, Artura Maskata, Aminatas, "Eolikas", "Dāmu popa" u.c. Tāpat arī no pasaules iemīļotajiem ārzemju mūziķiem, tostarp grupu "Queen", Edītes Piafas, "Zaz", kā arī, protams, visu mīlētāju diena nevar iztikt bez ikoniskās Merilinas Monro repertuāra melodijām.

Svētkus vēl saldākus palīdzēs radīt atbalstītājs "Orkla Latvija" ar pārsteigumu katram apmeklētājam.


Mīlestība ir kā darbība, kas dod dzīvošanai jēgu, dara pašu labāku, dod lidojumu, arī radošo. Lai mīlestība jūs iedvesmo, un, pat ja tā reizēm sāpīga, lai jums drosme mēģināt atkal un atkal. Dod mīlestībai iespēju un pavadi šīs svētku dienas noslēgumu atbilstoši sirdssiltās atmosfēras piepildītajā "Pegaza pagalma" viesistabā!

Biļetes iepriekšpārdošanā visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook ("Pegaza pagalms") un Instagram (@pegaza.pagalms).