Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes pasākumu – trešdien, 16.februārī, plkst. 18 praktiskā nodarbība "Kas sanāca?" ar rakstnieci un dzejnieci Janu Egli. Laipni aicināti visi interesenti!
 
Kā informē akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna, 1.februārī PPLA dalībnieki kuplā pulkā, plaši pārstāvot ne tikai visus Latvijas novadus, bet arī tautiešus ārzemēs, tiešsaistē noklausījās lektores Lindas Zulmanes lekciju "Ar ko sākt rakstīšanu?", kurā uzzināja par idejas un tēmas izvēli, kā arī pildīja dažādus uzdevumus, lai rosinātu radošo domāšanu. Pēc tās tika uzdoti 2 mājasdarbi: 1) sacerēt akrostihu – dzejoli, kura rindu pirmie burti, lasot no augšas uz leju, veido kādu vārdu vai frāzi; 2) uzrakstīt līdz 2 lappusēm garu tekstu par brīvi izvēlētu tēmu brīvi izvēlētā žanrā. Līdz 9. februārim tika saņemti vairāk nekā 50 darbi.

Trešdien, 16.februārī, pulksten 18 kopā ar rakstnieci un dzejnieci Janu Egli plānota iesūtīto darbu apspriešana. Drīkst piedalīties arī tie, kurus mūza pa šo laiku neapciemoja, un tie, kuri tikai tagad vēlas pievienoties PPLA aktivitātēm, jo – vērtīgi ieteikumi noderēs ikvienam.

Pasākumu apmeklē šeit:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(Meeting ID: 616 213 5238, Passcode: Gd4Gkp).

Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs: ja dalībnieks netiek uz kādu, droši var pievienoties nākamajā reizē. Aktīvie PPLA dalībnieki mudina izmantot iespēju uzzināt, kā piepildīt sapni par rakstīšanu un savu grāmatu. Vai vienkārši pabūt starp radošiem cilvēkiem draudzīgā un atbalstošā vidē.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook".