Pirmdien, 15.augustā, pulksten 17.30 PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas stīgu instrumentu ansamblis "Amber Strings" atjaunotajā restorānā "Parka Paviljons" aicina savus atbalstītājus uz simbolisku koncertu.

Pasākums tiek organizēts, lai pateiktu paldies par sniegto atbalstu pirms došanās uz starptautisko konkursu "World Championships of Performing Arts" Losandželosā (ASV), kurā tika izcīnītas zelta medaļas visās nominācijās.

Pasākuma laikā stīgu instrumentu ansambļa pārstāvji dalīsies ar iespaidiem par laika posmu, kas pavadīts gatavojoties konkursam, par pašu konkursu un emocijām, kas piedzīvotas pēc iegūtajām godalgām.

Jau ziņots, ka jūlija otrajā pusē ansamblis "Amber Strings" devās uz Losandželosu, kur piedalījās 25. starptautiskajā konkursā "World Championships of Performing Arts", lai mērotos spēkiem ar 73 pasaules valstu dalībniekiem.

"Amber Strings" sastāvā muzicē 12 LMMDV audzēkņi (no 1.–4. kursa un no 8.–9. klases), lielākā daļa no viņiem kopā muzicē jau 10 gadus.

Uz pasākumu laipni aicināti atbalstītāji un liepājnieki, kas sekoja līdzi ansambļa gaitām ASV, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.