Pirmdien, 15.augustā, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas stīgu instrumentu ansamblis "Amber Strings" atjaunotajā restorānā "Parka Paviljons" organizēja simbolistu pateicības koncertu, lai pateiktu paldies par sniegto atbalstu pirms došanās uz starptautisko konkursu "World Championships of Performing Arts" Losandželosā (ASV), kurā tika izcīnītas zelta medaļas visās nominācijās.

"LMMDV audzēkņiem šāda iespēja piedalīties čempionātā ASV bija pirmo reizi un esam patiesi lepni jūs sveikt ar tik lieliskiem rezultātiem. Izcili, lai skan aplausi jums par godu! Šī pieredze jebkuram no jums paliks atmiņā uz visu mūžu, un novēlu jums turpināt iesākto, sasniegt arvien jaunas un jaunas virsotnes. Kopā varam daudz," atklājot simbolisko koncertu teica LMMDV direktore Inga Auziņa.

"Tas ir lielākais apliecinājums, ka Liepāja ir bagāta. Bagāta ar spēcīgiem un darbīgiem cilvēkiem. Katrs savā jomā. Dara tik labi un profesionāli, ka tos pamana un novērtē Liepājā un visā pasaulē. Es domāju, tā ir izcila vērtība katrai pilsētai," uzsvēra Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

LMMDV izsaka pateicu par atbalstu LR Kultūras ministrijai un īpaši Kultūras Ministram Naurim Puntulim, Liepājas valstspilsētas pašvaldībai un īpaši domes priekšsēdētājam Gunāram Ansiņam , Dienvidkurzemes novada domei un īpaši  domes priekšsēdētājam Aivaram Priedolam, fondam "Uniting Histort" un  Elīnai Sklarai personīgi, firmai "Arijus" un tās vadītājam Arijus Ramonas, SIA  "Otaņķu dzirnavnieks" un valdes priekšsēdētājam Ričardam Riepšam, firmai "Millbrok  Industries LTD" un vadītājam Markam  Krollam, tūrisma aģentūrai "Ap Sauli"  un direktoram Agrim Pumpuram, privātiem ziedotājiem – Sabīnei Ulbertei, Sandim Ģirģenam, Aldai Stepanovai, Sintijai Pusaudzei, Anitai Andriekus un anonīmajiem ziedotājiem Rīgas koncertā.

Sirsnīgs paldies par atsaucību un personīgo ieguldījumu SIA "Līvu vikings" un valdes priekšsēdētājam Andrim Līvam, LMMDV darbiniekiem Kārlim Valkovskim, Ritvaram Sproģim, Ainai Apinei, Maritai Viļumsonei, LMMDV absolventei un tērpu māksliniecei Annai Jurjānei, kā arī Arsēnijam Poltarakam un tērpu izgatavotājai Lāsmai Ķeirei, visiem vecākiem par atbalstu un īpašs paldies Andrim Vēliņam.

Jau ziņots, ka jūlija otrajā pusē ansamblis "Amber Strings" devās uz Losandželosu, kur piedalījās 25. starptautiskajā konkursā "World Championships of Performing Arts", lai mērotos spēkiem ar 73 pasaules valstu dalībniekiem, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.