Piektdien, 15.oktobrī, pulksten 18 notiks tiešsaistes tikšanās ar dramaturģi un rakstnieci Rasu Bugavičuti-Pēci par tēmu "Proza un dramaturģija. Vienojošais un atšķirīgais". Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.
 
Rasa Bugavičute-Pēce ir dramaturģe un rakstniece. Viņas oriģināllugas, dramatizējumi un libreti iestudēti lielākajos Latvijas valsts un nevalstiskajos teātros un Latvijas Nacionālajā operā un baletā. Ieguvusi Latvijas Dramaturgu ģildes balvu "Pazudušais dēls", Starptautisko Jāņa Baltvilka balvu un Liepājas Kultūras balvu. Rakstījusi arī scenārijus kinofilmām, televīzijas seriāliem, radioiestudējumam, koncertiem un lieluzvedumiem. Autore divām grāmatām – "Mans vārds ir Klimpa, un man patīk viss" un "Puika, kurš redzēja tumsā".

Nodarbībā Rasa runās par vienojošo un atšķirīgo, rakstot prozu un dramaturģiju. Pastāstīs par izglītības nozīmi savā dzīvē un rakstniecībā, kā arī, pašas vārdiem sakot, "lies eļļu uz uguns, ņemot vērā, ka sarunā piedalīsies citi rakstoši ļaudis".

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā "Zoom". Gaidām uz tikšanos šeit.

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā "Liepuraksti" portālos "Facebook", "Draugiem.lv" un "Twitter".