Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) pirmdien, 12. jūnijā, koncertzāles "Lielais dzintars" 2. stāva galerijā pulksten 19 aicina uz mūzikas pasākumu "Jam Session". Pasākuma īpašais viesis būs latviešu džeza pianists Kristaps Vanadziņš.


Kristaps Vanadziņš ir viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis arī džeza trio sastāvus. Vanadziņa džeza ansambļu repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.


"Jam Session" pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā ar Andri Grunti (kontrabass) un MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogiem – Denisu Paškeviču (saksofons) un Andri Buiķi (bungas), izpildot oriģinālkompozīcijas vai populāro un džeza mūziku oriģinālā aranžējumā. Otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas.


Mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Muzikālo vakaru apmeklētājiem "Jam Session" laikā būs iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.


Muzikālo pasākumu organizē LMMDV sadarbībā ar biedrību "Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs". "Jam Session" atbalsta SIA "Lielais dzintars" un Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja pasākumā ir bez maksas.


Papildu informācija ŠEIT