Pateicoties lielajai skatītāju atsaucībai pēc dziedošo aktieru salidojuma "Viena vieta uz brieža vēl brīva", kas jau divreiz izskanēja pārpildītajā VEF Kultūras pils zālē, šī krāšņā koncertprogramma šovasar skanēs arī vairāku Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs. Tostarp 3.jūnijā dziedošie aktieri uzstāsies atjaunotajā Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi!", portālu informēja producents Rihards Vītols.

Muzikālajā salidojumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis, Gundars Grasbergs un Ainārs Ančevskis, aktrise, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, kā arī aktieris Andris Bērziņš.

"Koncertos skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši: "Es mīlu, Tu zini", "Ja Tu man esi" un "Ir visuma puteklis cilvēks" no Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas "Adata", "Lauras dziesma", "Druē dziesma", "Ubagu dziesma", kā arī Kerijas un Herstvuda duets no Raimonda Paula mūzikla "Māsa Kerija", dziesma, Finka dziedājums "Nē, manis nav" no Jāņa Lūsēna rokoperas "Sfinksa" un daudzi citi skatītājiem labi pazīstami skaņdarbi," teic aktrise Dita Lūriņa, kura ir arī šīs koncertprogrammas režisore, piebilstot: "Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ir ne tikai kolēģi teātrī, bet arī kursabiedri, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau kopš studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts! Un, protams, skatītāji tiek aicināti dziedāt kopā ar mums!"

Par pavadījumu koncertos rūpēsies grupa "ARmaestro" Anatolija Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (taustiņinstrumenti).

Koncerti notiks:

3.jūnijā pulksten 19 Liepājā, koncertdārzā "Pūt, vējiņi!",
22.jūlijā pulksten 19 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē "Mītava",
4.augustā pulksten 19 Ikšķiles estrādē,
28.augustā pulksten 19 Dzintaru koncertzālē.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" tīklā.