Policija informē, ka aizvadītajā diennaktī pilsētā aizturēti vairāki vīrieši, kas uzvedušies neatdekvāti, bet pārbaudē ostā uzietas narkotikas.

22.martā Rīgas ielā tika pārbaudītas divas personas - 1979. un 1962.gadā dzimuši vīrieši, kas uzvedušās aizdomīgi. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viens no viņiem uzvedās neadekvāti un, iespējams, ir lietojis narkotiskās vielas.

Savukārt M. Ķempes ielā tika aizturēts 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš, iespējams, atrodas narkotisko un psihotropo vielu ietekmē. Abi nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā ekspertīzes veikšanai.

22.martā saņemta informācija, ka 16. februārī Brīvostas teritorijā, prāmja piestātnē, veicot uz prāmja uzbraukušās automašīnas "BMW 316" un kāda pilsoņa personīgo mantu pārbaudi, tika konstatēts, ka transportlīdzeklī atrodas polietilēna maisiņš.

Tajā atradās zaļganas krāsas augu valsts izcelsmes viela, kas, iespējams, satur narkotiskās vielas. Arī muitas punktā, Oskara Kalpaka ielā, personīgajās mantās tika atrasti divi polietilēna maisiņi ar līdzīgu vielu.
Uzsākta administratīvā lietvedība.