Otrdien, 13.jūnijā, ap pulksten 14.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot O. Kalpaka ielā, pie diviem nepilngadīgiem jauniešiem atrod narkotiskās vielas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Elva Lubāne.

Pašvaldības policijas darbiniekiem patrulējot O. Kalpaka ielā, netālu no vietas, kur 12. jūnijā izcēlās ugunsgrēks vecajā linoleja rūpnīcā, tika ievērotas divas personas, kuras centās iekļūt ēkā. Ieraugot policijas darbiniekus, viņi nekavējoties devās prom no notikuma vietas kā arī ievērots, ka viņi cenšas slēpt savas sejas. Policijas darbiniekiem uzrunājot jauniešus, tika ievērots, ka viņi atrodas reibuma stāvoklī – novērotas palēninātas kustības un neskaidra runa.

Lūdzot jauniešiem uzrādīt kabatu un mugursomas saturu, starp uzrādītajām mantām atradās šķiltava un polietilēna maisiņš ar zaļgani – brūna auga izcelsmes vielu. Kā skaidroja 2007.gadā dzimušais jaunietis, to viņš esot atradis tur pat notikuma vietā. Turpinot apskatīt uzrādītās mantas, ievērots vēl viens polietilēna maisiņš ar iepriekšminēto vielu. Savukārt apskatot otra jaunieša, dzimis 2008. gadā, mantas atrastas divas paštaisītas smēķēšanas iekārtas un tabakas smalcinātājs.

Abas nepilngadīgās personas nodotas Valsts policijas amatpersonām, tālāko procesuālo darbību veikšanai.