Foto no sadursme.lv

Vakar ap pulksten 15.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ganību ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete, vadot automašīnu "Audi" pa Ganību ielu, kas ir vienvirziena iela, pa labo malējo braukšanas joslu, veica nogriešanās manevru pa kreisi, kā rezultātā nedeva ceļu un notika sadursme ar transportlīdzekli "Toyota", kuru vadīja vīrietis, braucot pa kreiso malējo braukšanas joslu. Pēc sadursmes transportlīdzeklis "Toyota", apgāzās uz sāniem, bojājot ceļa zīmi un ceļa nožogojumu. Ceļu satiksmes negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par ceļu satiksmes negadījumu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Ap pulksten 16.50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Pulkveža Brieža ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "BMW" un, radot mākslīgu sānslīdi, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim "Toyota", bojājot to. Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par ceļu satiksmes negadījumu un par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana, ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Vēl vakar Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis pagājušajā nedēļā, 21.aprīlī konstatējis, ka no kāpņutelpas Liepājā, Dzērves ielā ir pazudis viņa velosipēds "Muddyfox Turbulence" balts ar zilu krāsā. Savukārt vakar vīrietis konstatēja, ka no kāpņutelpas Liepājā, Ventas ielā ir nozagts sarkanas krāsas velosipēds "Kalkhoff". Valsts policija iesaka izvairīties no velosipēdu novietošanas kāpņutelpās bez uzraudzības, tajā skaitā, kuru ārdurvis aprīkotas ar drošības kodu, jo tas parasti nav bijis šķērslis velosipēdu zādzību izdarīšanai, kā arī velosipēdus kāpņutelpās diemžēl nepasargā arī drošības atslēgas.