Kurzemes rajona tiesa Liepājā iepriekš par slepkavību notiesātam vīrietim par cilvēka nogalināšanu un sievietes saduršanu piespriedusi 20 gadu cietumsodu, aģentūru LETA noskaidroja prokuratūrā.

Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu sievietei un vīrieša slepkavību 2021.gada vasarā, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina viņu par vainīgu minēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā un piesprieda brīvības atņemšanu uz 20 gadiem un probācijas uzraudzību uz četriem gadiem.

Saskaņā ar lēmumu par personas saukšanu pie kriminālatbildības apsūdzētais vīrietis 2021.gada jūnija vakarā kādā dzīvoklī Liepājā, atrodoties reibumā, pēc kopīgas alkohola lietošanas un savstarpēja konflikta laikā ar kādu sievieti dusmās vienu reizi ar nazi tīši iedūra viņai vēderā, nodarot smagus miesas bojājumus, kas bīstami dzīvībai.

Savukārt četras dienas vēlāk pie viesnīcas "Līva", Liepājā, vīrietis, būdams alkohola ietekmē, savstarpēja konflikta laikā ar tur esošajām personām, tostarp cietušo vīrieti, dusmu vadīts, slepkavības nolūkā ar nazi tīši iedūra vīrietim sirds rajonā, pēc kā iestājās viņa nāve.

Apsūdzētais savu vainu slepkavības izdarīšanā neatzina, norādot, ka esot aizstāvējies.

Apsūdzētais vīrietis jau 2006.gadā bijis notiesāts par slepkavību un izcietis deviņu gadu brīvības atņemšanas sodu.

Spriedumu vēl iespējams pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā.