Papildināts. Otrdien, 26.augustā, policija no Liepājas Tirdzniecības kanāla izcēla kāda vīrieša līķi. Drīz vien tas tika atpazīts kā naktī uz 21.augustu pazudušais Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts.

Kā portālam pastāstīja aculiecinieki, līķi kanālā bija pamanījusi garāmejoša kompānija, kas tūlīt pat informējusi policiju. Ap pulksten vieniem dienā teritorija ap kanālu bija norobežota, un tur strādāja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem.

Kā iepriekš ziņoja Valsts policija, 1978.gadā dzimušais vācietis Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts pēdējo reizi tika redzēts naktī uz 21.augustu, kad nokāpa no jahtas „Donald”, kas atradās ostas piestātnē Tirdzniecības kanālā un devās Tramvaja tilta virzienā.

Otrdien, 26.augustā, vīrieša mirstīgās atliekas (kā novēroja portāls, līķa pakauša daļā bija pamatīgs lūzums , seja zila) tika atrastas blakus kanālā netālu no Tramvaja tilta noenkurotajam zvejas kuģim „Spurn”, ko nesen Dānijā iegādājās Stīns Lorenss, viesnīcas un kluba „Fontaine Palace” īpašnieks. Kuģis jau ilgāku laiku stāvēja noenkurots kanālā, bet pats tā īpašnieks ar ģimeni kopš beidzās  „Fontaine Festival” atrodas Norvēģijā.

Kad vīrieša līķi izcēla no ūdens, to atpazīt tika uzaicināti divi jahtas „Donald” komandas pārstāvji. Abi vīrieši portālam apstiprināja, ka atrastais ir viņu pazudušais biedrs. Neko vairāk satriektie jahtsmeņi stāstīt nevēlējās.

Jahta "Donald" pierakstīta Heiligenhāfā, Vācijā. Liepājā tā ieradās 17.augustā no Klaipēdas, lai tālāk dotos uz Pāvilostu. Uz jahtas bija pieci cilvēki, viens no kuriem bojāgājušais Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts.

Papildināts ar Valsts policijas sniegto informāciju: 1978. gadā dzimušais vācu tautības vīrietis ir atrasts noslīcis Liepājas kanālā netālu no jahtas atrašanās vietas. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tiks veikta ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.