Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 16.septembra pulksten 6.30 līdz 19.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus  - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.

Piektdien pēcpusdienā Ģenerāļa Baloža ielā Liepājā ražošanas uzņēmumā dega iekārtas filtri. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no uzņēmuma telpām bija evakuējušies darbinieki, kuri filtrus izveda ārā. Ugunsdzēsēji glābēji tos nodzēsa un atdzesēja.

Naktī uz svētdienu Lielajā ielā Saldū šķūnī dega malka un skaidas 5 m2 platībā.

Svētdien pulksten 15.35 ugunsdzēsēji glābēji devas uz Ezera ielu Liepājā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas 1.stāva dzīvoklī dega atkritumi un briketes. Ugunsgrēks, visticamāk, izcēlās, jo krāsns durvis bija atstātas vaļā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kuru nodeva mediķiem. Vēl četri cilvēki no ēkas evakuējās pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 16.29.

Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 151 izsaukumu – 47 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divus uz meža ugunsgrēkiem, 72 uz glābšanas darbiem, bet 32 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.