Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 22. septembra pulksten 6.30 līdz 25. septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 22 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājumi, portālam ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Piektdien pulksten 11.29 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Kviešu ielu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega sadzīves mantas un dīvāns 2 m2 platībā. Notikumā cieta cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji viņu izglāba no piedūmotās istabas, kurā bija izcēlies ugunsgrēks un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 12.16 ugunsgrēks likvidēts.

Naktī uz sestdienu, pulksten 00.57, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kuldīgas ielu, kur dega vienstāva saimniecības ēka pilnā 150 m2 platībā, kā arī liesmas izplatījās uz blakus esošās vienstāva dzīvojamās mājas jumtu, bēniņiem, logu un durvju aili, kas dega 14 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 05.26.

Sestdien vakarā Tvaiku ielā ugunsdzēsēji glābēji ierobežoja eļļas noplūdi no vieglās automašīnas.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma VUGD kopumā saņēma 142 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 53 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukums bija maldinājums.