Vakar Valsts policijā saņemta telefoniska informācija par to, ka Liepājā, pie Dienvidu mola vīrietis, iznākot no peldēšanas jūrā, konstatēja, ka no pludmales ir pazudušas viņa drēbes ar mantām.

Valsts policija aicina iedzīvotājus atcerēties par piesardzības pasākumiem ūdenī un pludmalē. Iestājoties siltākam laikam, pieaugs to cilvēku skaits, kuri izvēlas atpūtu pie ūdens. Aicinājums peldēties labi zināmās vietās, nepārvērtējot savas spējas, kā arī nedoties ūdenī alkohola reibumā. Īpaša uzmanība jāpievērš bērnu drošībai pie ūdens – peldēt atļauts tikai vecāku vai citu pieaugušo uzraudzībā. Tāpat vienmēr un visur aicinājums rūpēties par savām mantām, tās neatstājot bez uzraudzības, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl vakar ap pulksten 17.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Klaipēdas ielā pie ēkas Nr.74 (iebrauktuvē uz iekšpagalmu, kur atrodas Liepājas pasta nodaļa), noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka automašīna "Mercedes-Benz" braukusi ārā no iekšpagalma, savukārt automašīna "BMW" brauksi iekšpagalmā. Netika ievērots drošs intervāls starp abiem transportlīdzekļiem, kā rezultātā notika sadursme. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.