5. un 8.maijā ir konstatētas velosipēdu zādzības no daudzdzīvokļu nama Liepājā, Eduarda Tisē iela 52, kur no kāpņu telpas ir nozagti divi velosipēdi – "Merida Juliet" zaļā krāsā un "CTM Terrano" baltā/zilā krāsā. Jāpiebilst, ka abi velosipēdi bija pieslēgti, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

"CTM Terrano"

Tāpat aizvakar saņemta informācija par to, ka Liepājā, Eduarda Tisē ielā no kāpņu telpas ir nozagts velosipēds, kurš bijis pieslēgts. Savukārt Liepājā, Lībiešu ielas atpūtas parkā konstatēts, ka ir nozagts BMX velosipēds.

Valsts policija atsaukties notikušās zādzības aculieciniekus, kā arī iespējamo velosipēdu atradēju – zvanot pa tālruņa numuru 110!

Valsts policija uzsākto kriminālprocesu ietvaros skaidro iespējamās vainīgās personas, taču aicinājums iedzīvotājiem – ņemot vērā to, ka pieaug velosipēdu zādzību skaits, piedomāt pie tā, kur tiek atstāts velosipēds. Iesakām izvairīties no velosipēdu novietošanas kāpņutelpās bez uzraudzības, tajā skaitā, kuru ārdurvis aprīkotas ar drošības kodu, jo tas parasti nav bijis šķērslis velosipēdu zādzību izdarīšanai, kā arī velosipēdus kāpņutelpās diemžēl nepasargā arī drošības atslēgas.