Maksātnespējīgās SIA "Lielbātas avots'' administratore Biruta Skreija Kurzemes apgabaltiesā iesniegusi prasību par parāda piedziņu no SIA „Lielbātas avots” bijušā valdes locekļa Krista Griģa.

Neko sīkāk par iesniegto prasību Skreija pagaidām nevēlējās stāstīt.

Prasības izskatīšana paredzēta 16.janvārī, vēsta portāls tiesas.lv.

Jau vēstīts, ka tiesās sākti vairāki maksātnespējas procesi ar uzņēmēju Andri Griģi un viņa ģimeni saistītām kapitālsabiedrībām. Piemēram, Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa ierosināja SIA "Lielbāta" maksātnespējas procesa lietu. Šis uzņēmums iepriekš plānoja Liepājā, Oskara Kalpaka ielā būvēt tirdzniecības centru. Savukārt 2010.gada 24.septembrī Liepājas tiesa pasludināja SIA "Lielbātas avots" maksātnespēju. Šo uzņēmumu, kura daļas simtprocentīgi pieder Andra Griģa dēlam Kristam Griģim (iepriekš – pašam Andrim Griģim), izveidoja, kad plānoja sākt avota ūdens fasēšanu un tirdzniecību. Uzņēmuma valdē bez tēva un dēla Griģiem ir arī Edgars Karelis.

Kā liecina uzņēmumu datu bāze "Lursoft", 2012.gada 3.jūlijā reģistrēts cits uzņēmums ar līdzīgu nosaukumu – SIA "Bātas avots", kas simtprocentīgi pieder Andra Griģa sievai Antrai Griģei. Viņa ir arī vienīgā valdes locekle ar tiesībām pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi.