Liepājā nepilngadīgs jaunietis, iespējams, atrodoties apreibinošo vielu ietekmē, ar automašīnu "Mercedes–Benz" ietriecies dzīvojamās ēkas sienā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šodien ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Ganību ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīna iebraukusi mājas sienā.

Kā norāda Šeršņova, sākotnējā informācija liecina, ka nepilngadīgs jaunietis vadīja automašīnu "Mercedes–Benz" Liepājā, Ganību ielā, bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām un, iespējams, atrodoties apreibinošo vielu ietekmē.

Jaunietis tika nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Valsts policija noskaidro notikušā iemeslus sāktajā administratīvā pārkāpuma procesā.

Negadījumā cietušu cilvēku nav, piebilst policijas pārstāve.

Kā aģentūru LETA informēja SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" vadītājs Artis Rimma, automašīnas trieciena rezultātā ēkas ieejā izsists durvju rāmis. "Uzņēmuma remontbrigāde jau ir ielikusi durvis vietā un līdz darbdienas beigām ēkas ieeja tiks savesta kārtībā, lai iedzīvotājiem nav jāraizējas, ka ēkas durvis nav iespējams aizvērt," skaidro Rimma.

Viņš piebilst, ka patlaban nevar pateikt ēkai nodarīto zaudējumu apmēru. Tie tiks aprēķināti pēc tam, kad būs pilnībā pabeigti remontdarbi.