Vakar ap pulksten 16:20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Pļavu un Ezera ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Mazda" pa Pļavu ielu, krustojumā ar Ezera ielu neizpildīja ceļa zīmes Nr.207 (neapstājoties tālāk braukt aizliegts) prasības, nedeva ceļu transportlīdzeklim "Seat" kurš brauca pa galveno ceļu, proti Ezera ielu, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cietušu cilvēku nav, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par tās prasības neizpildīšanu, kura noteikta ar 206., 207. vai 208. ceļa zīmi (par ceļa nedošanu transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem ir priekšroka), piemēro naudas sodu no 15 līdz 70 eiro.

Vēl 12.novembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Rīgas ielā nozagts nepieslēgts velosipēds. Savukārt Grobiņas pagastā konstatēts, ka ir nozagts sarkanas krāsas velosipēds, kurš bija pieslēgts ceļmalā pie koka ar drošības trosi.