Piektdien, 12.novembrī, ap pulksten 23.12 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Andreja Pumpura ielā notiekot kautiņš.

Ierodoties notikuma vietā, informācijas sniedzējs norādīja uz teritoriju Baznīcas ielā, no kuras bija dzirdamas skaļas sarunas un kliedzieni, tādējādi raisot aizdomas, ka papildus iespējamajam kautiņam, notiek arī pulcēšanās, kas sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ir aizliegta. Dodoties uz norādīto teritoriju, tika pamanītas divas personas, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ieraugot pašvaldības policijas darbiniekus, viena no personām sāka bēgt. Mūkošais jaunietis tika notverts Lielā ielā.

Turpinot pārbaudīt teritoriju, kādā ēkā tika konstatēta labiekārtota atpūtas telpa, kur atrodas vēl 7 personas reibuma stāvoklī. Sakarā ar to, ka notikuma vietā atradās 9 personas, no kurām dažas bija agresīvi noskaņotas un atteicās pārtraukt pārkāpumu, tika pieaicināti papildus spēki, piesaistot arī Valsts policijas darbiniekus.

Kopumā tika aizturētas 6 personas vecumā no 18 līdz 24 gadiem un trīs nepilngadīgas personas. Pret personām uzsākti administratīvie procesi par privāto pulcēšanos un par mājsēdes neievērošanu.