Vakar ap pulksten 9 Valsts policijā tika saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka Liepājā, Laumas mikrorajonā kāda persona atklātā veidā pārnēsā šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, tādējādi ar savām darbībām biedējot apkārtējos cilvēkus.

Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā, kur tika pamanīts dotajām pazīmēm atbilstošs vīrietis, pie kura atrasts melnas krāsas plastmasas šaujamierocim līdzīgs priekšmets – mulāža, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Vīrietis tika aizturēts un tika veikta alkohola pārbaude viņa izelpā, konstatējot, ka viņš atradās 2,69 promiļu reibumā. Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu. Par šādu administratīvu pārkāpumu – par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.