Sestdien, 9. decembrī, "Pegaza pagalma" viesistabā muzicēs grupa "Sub Scriptum". Puiši no Madonas, kas izkāpuši no orķerstra bedres, aktīvi koncertē kopš 2017. gada, pārstāvot indie/pop stilu, portālu informēja grupas menedžere Rita Lielamure.

Grupa ir biežs viesis tādos festivālos kā "Summer Sound", uzstājušies Latvijā zināmos raidījumos kā "Zelta Mikrofons 2021 nominantu izziņošana", "TV3 gada balva", "Osokina brīvības festivāls Ukrainai". Vārdu sakot, grupa ir spēlējusi it visur, pat zirgu stallī… Ja neticiet, tad ierakstiet Youtube meklētājā "Pajāt".

Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020. gadā grupa izdeva albumu "21.gs. mode", ko ierakstīja ar producentiem Arni Račinski un Aleksandru Buriju (Ukraina). 2023. gada 3. aprīlī "Sub Scriptum" izdeva mini albumu "Mīlestības" un turpina aktīvi strādāt pie jauniem un oriģināliem mūzikas projektiem, sadarbojoties ar Latvijā populārākajiem mūziķiem.

Ieskaties video un būsi pārliecināts, ka 9. decembrī ir jābūt "Pegaza pagalma" viesistabā: SubScriptum - Troksnis (acoustic)"Viegli ievainots"; "Siltumnīcā".

Biļetes cena 10 eiro. Tās iegādājamas visās Biļešu paradīzes kasēs, internetā un pie ieejas pasākumā.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, materiāli var tikt izmantoti publicitātei.

Saite uz pasākumu vietnē Facebook.