Sestdien, 7. martā, pulksten 00:00 klubā “Fontaine Palace" uzstāsies jaunais ņūmetāla projekts "Like2K", kurā apvienojušies mūziķi no tādām Latvijas grupām kā “Eschatos", “Pūķa Gars", “Pussy Rock", “Return To Surface" un “SEIRA". Koncerta programmā izskanēs dažādu ņūmetāla grandu superhīti."Like2K" sastāvā ir Jānis Krumpāns ("Return To Surface"), Kaspars Vēvers ("Pūķa Gars"), Māris Drīksna, Rihards Rikmanis un Kristaps Vegners no grupas "Pussy Rock", Egija Ziediņa ("SEIRA"), Edgars Gultnieks un Agnese Siksna no "Eschatos" un citi. Apvienība tika izveidota par godu pasaulslavenās reproka un repmetāla grupas "Limp Bizkit" koncertam Rīgā, 28. februārī, "Arēnā Rīga", lai dienu iepriekš bārā “Republika" neoficiālā pasākumā iesildītu “Limp Bizkit" fanus. Taču tas nav vienīgais "Like2K" rašanās iemesls.


Ideja par šī projekta veidošanu mūziķiem tapa, atceroties laiku ap 2000. gadu, kad mūzikas pasaulē bija aktuāls ņūmetāla žanrs, kas lielā mērā ietekmējis gan pašu, gan tūkstošiem citu klausītāju muzikālo gaumi,


un savu ietekmi saglabā arī šodien. Tāpēc grupas repertuārā līdzās "Limp Bizkit" skaņdarbiem skanēs arī tādu grupu kā “Deftones", “Korn", “Guano Apes", “Rage Against the Machine" u.c. labākās dziesmas.

Kā saka grupas dalībnieki: "Nāc un izbaudi, kā tas ir – atgriezties 2000. gadā!"


Pie DJ pults pēc koncerta ar atbilstošu programmu būs DJ Otto. Ieeja pasākumā no pulksten 23, koncerta sākums pulksten 00:00. Ieejas maksa – 3 eiro.Vairāk informācijas par "Like2K" un viņu koncertiem meklē ŠEIT.