No 17. jūnija Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" uzsāk biļešu tirdzniecību uz diviem vasarīgiem un romantiskiem koncertiem. 17. jūlijā uz lielās skatuves kāps unikālā soprāna īpašniece, operdziedātāja Inese Galante, bet 22. augustā – viena no latviešu džeza ekstravagantākajām dziedātājām ar samtaini krāšņo balsi – Jolanta Gulbe Paškeviča, portālu irliepaja.lv informēja Santa Margeviča, SIA "Lielais Dzintars" Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja.


Inese Galante. Publicitātes foto.


Inese Galante 17. jūlijā pulksten 19 Liepājā uzstāsies ar sava jaunā projekta "Viva Latvija" pirmo koncertu, kurā operas dīvas skatuves partneris būs pianisma jaunā zvaigzne Daumants Liepiņš. Viņiem pievienosies Ineses Galantes talantu konkursa laureāti, kuri jau spilgti pieteikuši sevi pasaulei – Latvijas Nacionālās operas un baleta solists, tenors Artjoms Safronovs un jaunais baritons Daniils Kuzmins. Koncertā dzirdēsim visiem iemīļotu klasiku – virtuozus solo, šarmantus duetus, ko caurstrāvos maigums un mīlestība. Kā ķirsītis uz svētku tortes būs Džulio Kačini slavenais skaņdarbs "Ave Maria" Ineses Galantes nepārspējamajā izpildījumā. Koncerts būs skatāms gan klātienē, gan arī tiešraidē.

Vasaras sezonu turpinās šarmantā dziedātāja Jolanta Gulbe Paškeviča, kura koncertā 22. augustā pulskten 19 prezentēs sava kvinteta jauno mūzikas albumu "Gaisma krīt". Jolantas Gulbes Paškevičas kvintets atskaņos īpaši atlasītas un dziedātājai ļoti nozīmīgu latviešu komponistu dziesmas. Visām kompozīcijām radīti īpaši aranžējumi, kuru autori ir gan Jolanta pati, gan talantīgais džeza pianists Kristaps Vanadziņš. Koncertprogrammā iekļauti tādi darbi kā Imanta Kalniņa un Vizmas Belševicas "Dūdieviņš", Aigara Voitišķa un Viktora Kalniņa "Cik savādi", Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera "Dziesma par spēli",  Raimonda Paula un Jāņa Petera "Ja Tevis nebūtu" un citas latviešu tautai nozīmīgas dziesmas.


Jolanta Gulbe-Paškeviča. Publicitātes foto.


Kvintetu veido izcils mūziķu sastāvs – dziedātāja Jolanta Gulbe Paškeviča, saksofonists Deniss Paškevičs, pianists Kristaps Vanadziņš, basists Jānis Rubiks un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds.


Koncerts būs skatāms tikai klātienē – "Lielā dzintara" Lielajā zālē.


Koncertus ar Liepājas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīko SIA "Lielais Dzintars". Plašāka informācija lasāma lielaisdzintars.lv, biļetes nopērkamas interneta vietnē bilesuparadize.lv vai visās Biļešu paradīzes kasēs.