Jauno sezonu Liepājā uzsāk arī tūristu izklaides vietas. Sestdien, 21.maijā, jau 16. gadu pēc kārtas ar savu piedāvājumu visus priecēs kafejnīca "Medūza" Jūrmalas parkā.

Lai iepriecinātu kafejnīcas klientus, tās sortiments tiks papildināts ar šobrīd tik aktuālajām un lielo popularitāti guvušajām dažādu veidu aromātiskajām kafijām, piena un saldējuma kokteiļiem, kuru klāstā sev tīkamu atradīs ikviens gardēdis. Tāpat jaušamas būs izmaiņas ierastajā ēdienkartē – to papildinās jau komplektēts otrā ēdiena piedāvājums, kas ļaus baudīt nesteidzīgu un sātīgu maltīti turpat piejūras krastā.

Kā nerimstošu tradīciju kafejnīcas vadītājs Edgars Tīls sola ierastās dejas un ballītes līdz rīta gaismai, kas pieskandinās piejūras parku, gādājot par neaizmirstamām vasaras atmiņām, ar Liepājā un tās apkārtnē plaši pazīstamiem mūziķiem. Kafejnīca, tāpat kā iepriekšējos gadus, strādās un līksmos līdz pēdējam apmeklētājam.

Vasaras kafejnīca "Medūza" priecāsies redzēt kā savus pastāvīgos klientus, kuru loks ar gadiem tikai aug, tā jaunus piedzīvojumu un dzīves garšas baudītājus. "Medūza" ir lieliska vieta, kurā baudīt atmosfēru ikvienas gaumes, dzīvās mūzikas un estētiskas nepiespiestības pazinējam.