Kopš šā gada februāra Liepājā, Vecajā ostmalā 22 durvis vērusi savdabīga, interesanta un unikāla vieta, kur atraktīvi pavadīt laiku un atpūsties var teju visas paaudzes.

Apskatīsim tuvāk, ko piedāvā vieta, kura tik ļoti aicina visus neaizmirst atpūsties...
 
Elektro drifta traiku halle 1. Stāvā
Atpūtas centra pirmajā stāvā atrodas elektro drifta traiku halle, kur var gūt vispozitīvākās un atraktīvākās emocijas. Drifts, tā būtībā ir automobiļa, motocikla vai jebkura cita mehāniska transportlīdzekļa kontrolēta vadāmā sānslīde, ko parasti pieprot profesionāli sportisti. Šeit to var izbaudīt ikviens ar speciāli šim nolūkam radītiem elektro tricikliem.
 
Liepājā pirmā iekštelpu lāzertaga arēna
Otrajā stāvā atrodas militārās simulācijas lāzertaga arēna. Aizraujoša un adrenalīna pilna izklaide visām paaudzēm!
 
PS4 virtuālā realitāte
Daži par to ir tikai dzirdējuši, ka uzliekot speciālas brilles, cilvēks nonāk pilnīgi citā pasaulē un uz brīdi zaudē realitātes sajūtu. Šeit to var izbaudīt kā pilntiesīgu izklaidi ar modernāko PS4 spēļu konsoli!
 
Izklaides aparāti un spēļu galdi
Paralēli galvenajām izklaidēm ikvienam apmeklētājam ir iespēja spēlēt galda tenisu, biljardu, gaisa hokeju, gaisa skvošu un citas izklaidējošas nodarbes.
 
 
 
Bērnu ballītes un saviesīgi pasākumi
Atpūtas un izklaides centrs „Don’t forget to RELAX” ir ideāla vieta, kur bērniem organizēt saviesīgus svētkus. Iespēja pasūtīt kompleksus piedāvājumus abos stāvos par īpaši draudzīgām cenām. Šeit uz vietas ir iespēja arī organizēt banketus. Pēc pieprasījuma tiek piedāvātas arī piepūšamās atrakcijas. Par nu jau ierastu lietu šeit tiek uzskatītas arī vecmeitu un vecpuišu ballītes.
 
 
Koncerti un pasākumi
Ik pa laikam šajā atpūtas centrā norisinās arī interesanti un muzikāli pasākumi. Periodiski tiek organizēti bērnu rīti, kur dziesmās, dejās un rotaļās bērnus ved Agnese Kuplēna. Ir bijuši karaokes vakari un diskotēkas kopā ar kolorīto projektu „Izsauc ballīti”. Nu pat, Muzeju nakts ietvaros norisinājās unikāls hip-hop kultūras pasākums „Hood games”.
 
Atpūtas centrs „Don’t forget to RELAX” ir atvērts katru dienu no 11 līdz 22! Saviesīgus pasākumus, bērnu ballītes, jubilejas svinības var pieteikt pa tālruni 24846495. Plašāka informācija mājas lapā www.dftrelax.lv
 
Šī ir maksas publikācija pēc SIA "Eramo" pasūtījuma.