Sakarā ar jaunas elektrokartingu halles izveidi, esošā Liepājas Kartingu halle Vecejā Ostmalā 22 tiks slēgta 24.novembrī, informē "Blue Shock Race" (BSR) vadītājs Artis Daugins.

Esošā Liepājas kartingu halle nepilnu trīs pastāvēšanas gadu laikā apkalpojusi vairāk kā 45 tūkstošu klientus un no kartingu trases izaugusi par plašas izklaides centru, radot jaunu pieredzi Liepājai.

Vienlaikus tā ir bijusi par izcilu vietu bērniem, kas patiešām izbauda aktīvas liepājas izklaides iespējas.

Ņemot veŗā kartingu halles popularitāti, BSR un kartingu sacensību attīstību turpina spert nākošos soļus. Jaunās halles trase būs plašāka ar dinamiskāku konfigurāciju, kas ļaus nodoršināt sacensību līdz pat sešiem braucējiem vienlaikus. Būs pieejami arī liepājnieku ilgi gaidītie jaunie "BSR2018 Dimant", papildus arī jaunas atrakcijas bērniem.

Artis Daugins: "Līdz šim hallē ir aizvadits daudz laika un enerģijas, soli pa solim no mazumiņa esam pilnveidojuši daudzas lietas, esam iemācijušies to ko nekur citur nevar iemācīties. Visas šīs zināšanas mums ir ļavušas izveidot lielisku halles frančīzes konceptu, ko šobrīd arī vēlamies pacelt jaunā līmenī te pat Liepājā, tāpēc speram nākošo soli, kurā tiks ieguldīti papildus līdzekļi un apkopota visa gūtā pieredze. Aicinām klientus pēdējās nedēļas laikā izmantot visas neizmantotās iespējas, pārspēt savu kolēģi vai draugu. Tiem, kas nebūs paspējuši izmantot savas dāvanu kartes vai ielūgumus, noteikti varēs izmantot jaunajā vietā, pat ja derīguma termiņš būs beidzies."

Lai saglabātu intrigu jaunās kartingu halles adrese tiks publiskota janvārī, bet atklāšana notiks jau februārī. Visi sadarbības partneri un citi interesenti, kas vēlas kādā veidā iesaistīties šī izklaides un aktīvās atpūtas centra izveidē, aicināti sazināties pa e-pastu: info@blueshockrace.com.