Partija "Vienotība" vēlēšanās Liepājas pilsētas domē cer iegūt vairāk par divām deputātu vietām, informēja "Vienotības" Liepājas līderis un nodaļas vadītājs, domes deputāts Ivars Ķervis.

Ķervis ir vienīgais "Vienotības" pārstāvis pašreizējā Liepājas domes sasaukumā, raksta LETA.

Partijas "Vienotība" valde ir apstiprinājusi Liepājas pilsētas domes deputātu kandidātu sarakstu, kurā ir 18 kandidāti. Liepājas domes vēlēšanās no "Vienotības" saraksta atbilstošā secībā kandidēs Liepājas domes deputāts un pašvaldības uzņēmuma "Liepājas autostāvvietas" valdes loceklis Ķervis, Ceļu satiksmes drošības direkcijas Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieks Arnis Jekste, SIA "Tolmets" izpilddirektors Guntis Čukurs, "Vienotības" Liepājas nodaļas biroja vadītāja Kristīne Dzelme, SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" valdes loceklis Artis Rimma, SIA "UPB nams" darba aizsardzības vecākā speciāliste Kristīne Grulle-Drulle.

Partijas kandidātu sarakstā ir arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas virsārsts Uldis Balodis, uzņēmuma "Liepājas autostāvvietas" izpilddirektors Armīns Robežnieks, Liepājas Reģionālās slimnīcas rediologs-terapeits un staru terapijas nodaļas vadītājs Māris Mežeckis, "Lattelecom" Liepājas klientu apkalpošanas centra veikala vadītājs Jānis Galbāliņš, tirdzniecības nama "Kurši" kasiere-uzskaitvede un "Vienotības" jaunatnes organizācijas Liepājas nodaļas vadītāja Lorita Siksna, Liepājas domes Energoefektivitātes pasākumu izvērtēšanas komisijas loceklis Imants Radavs, grāmatnīcas "Globuss Liepāja" vadītāja Iveta Ļesina, SIA "Jaunliepājas namsaimnieks" vadītājs Ivars Dreijers, pensionāre un grāmatvede sabiedriskā kārtībā Emīlija Ziemele, zvērinātas notāres Baibas Spirģes biroja sekretāre Inga Spirģe, Latvijas Zilā krusta grāmatvede Erika Kursa un Valsts zemes dienesta Kurzemes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas procesa vadītāja Irina Kandevica.

Kā atzina Ķervis, viena no Liepājas prioritātēm partijas skatījumā ir rūpnieciskā ražošana, kurai jākļūst par pilsētas ekonomiskās izaugsmes un iedzīvotāju nodarbinātības pamatu, vienlaicīgi panākot, ka šodien samaksātie nodokļi ir katra iedzīvotāja drošs rītdienas sociālais garants. Tāpat viena no prioritātēm ir kvalitatīvi sociālie pakalpojumi un sociālā aprūpe, kas jāsaņem ikvienam pilsētas iedzīvotājam neatkarīgi no vecuma. Partija sola arī izveidot Liepāju par kurortoloģijas pērli ar moderniem veselības uzlabošanas un nostiprināšanas ārstniecības centriem, kā arī veidot pilsētu par vienu no Latvijas kultūras centriem ar jaunceļamo koncertzāli "Lielais dzintars".

Partijas priekšvēlēšanu programmā aprakstīts, kas Liepājā būtu darāms rūpniecības, ostas, lidostas un dzelzceļa attīstībā.