Pēc pašvaldību vēlēšanām publiski pieejamas top jauno deputātu sākumdeklarācijas, kā arī līdz šim valsts amatos bijušo deputātu deklarācijas par 2016.gadu.

Kārtējo gada deklarāciju – par 2016. gadu Valsts ieņēmumu dienestam iesniedzis arī Gints Ročāns, pērn – tikai O.Kalpaka 15.vidusskolas direktors, kopš šā gada – arī Liepājas domes deputāts.

Ročāns deklarējis vairākus amatus – bez 15.vidusskolas direktora pienākumiem viņš pērn veicis arī  Latvijas Zvejnieku federācijas valdes locekļa darbu un bijis Vērgales zvejnieku apvienības vadītājs, kā arī Vērgales pagasta zvejnieku saimniecība "Riediņi" īpašnieks.

Ginta Ročāna īpašumā deklarētas zemes un ēkas Vērgales pagastā, un viņam pieder 1993.gada "Chrysler Voyager" un 1992.gada "Dodge Caravan", kā arī motorlaiva "Progress".

Pērn Ročāns guvis ienākumus, darbojoties zemessardzes štābā, – 438,56 eiro, un kā skolas direktors algā saņēmis 17811,05 eiro.

Deklarācijas iesniedzējs pērn nav veicis darījumus, nav izsniedzis aizdevumus un viņam nav parādsaistību, kuru summa pārsniegtu 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas un būtu jādeklarē.

Ročāns deklarējis tuvākos radiniekus – māti Guntu Ročāni, laulāto Maiju Ročāni, meitu Katrīnu Anniju un dēlu Rihardu Pēteri Ročānus.