Pēc pašvaldību vēlēšanām publiski pieejamas top jauno deputātu sākumdeklarācijas, kā arī līdz šim valsts amatos bijušo deputātu deklarācijas par 2016.gadu.

Šādu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestam marta nogalē iesniedzis arī ugunsdzēsējs glābējs Pāvels Sereda, kurš domē ievēlēts no partijas "Saskaņa".

Savā amatpersonas deklarācijā par 2016.gadu Sereda kā darbavietu uzrādījis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un kā galveno amatu – ugunsdzēsējs glābējs. Deklarēts arī cits amats – SIA "Krongs" (celtniecības un remonta darbi) valdes loceklis.

Jaunais deputāts deklarējis divus īpašumā esošus nekustamos īpašumus – dzīvokļus Liepājā, kā arī transportlīdzekli – vieglo pasažieru auto "Mercedes Benz e220" (1993.gads).

Deputātam nav ne skaidrās, ne bezskaidrās naudas uzkrājumi, kuru summa pārsniegtu 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas un būtu jādeklarē.

Ienākumus pērn Sereda guvis, strādājot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā – 10077,96 eiro; SIA "Krongs" – 293,01 eiro (alga) un 909,98 eiro (dividendes); saņemot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras maksājumu – 300,63 eiro, kā arī 51,38 eiro no Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra. No saimnieciskās un komercdarbības 2016.gadā Sereda guvis ienākumus 370 eiro apmērā.

Deputāts deklarējis pieaugušos radiniekus – māti Natāliju Seredu, tēvu – Nikolaju Seredu un māsu Tatjanu Jansoni.