Otrdien, 19.februārī, pie Liepājas kolēģiem domē viesojās Jelgavas novada pašvaldības pārstāves – mārketinga speciālistes un izpilddirektore.

Liepāja ir atvērta, draudzīga un labprāt dalās savā pieredzē arī ar citām pilsētām un novadiem. Pēdējo mēnešu laikā Liepājas pašvaldībā jau ciemojušies un komunikācijas un pilsētas tēla veidošanas pieredzi smēlušies Jūrmalas, Ventspils, Kuldīgas, Talsu, Rēzeknes un Rīgas kolēģi, šodien – Jelgavas novada pašvaldības mārketinga speciālistes un izpilddirektore, irliepaja.lv informēja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jelgavas novada speciālisti saskatījuši Liepājas pilsētas procesos vairākus piemērus, kas viņus iedvesmo lieliem darbiem sava novada atpazīstamības veicināšanā.

Liepājas pilsētas mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciālisti dalījās savā pieredzē un pastāstīja par mārketinga komunikācijas stratēģijas izveidi, vizuālās identitātes ieviešanas procesiem, suvenīru kataloga izveidošanu, sadarbību ar medijiem, stratēģisko konsultāciju sniegšanas pieredzi, darbu ar sociālajiem tīkliem un pastāstīja par citiem ikdienas darba procesiem.

Jelgavas novada speciālisti apmeklēja arī koncertzāli "Lielais dzintars", novērtēja pilsētas arhitektūru, pilsētvidi un neformālā gaisotnē pludmalē, ar skatu uz jūru, dalījās savā pieredzē.
 
Kolēģi no Jelgavas novada īpaši lepojās ar saviem uzņēmējiem un viņu radīto produkciju. Arī mēs Liepājā varējām novērtēt pavisam nelielu daļu no saražotā un atzīstam, ka "Pupuchi" pupu kraukšķi ir izcils produkts!

Aicinām arī liepājniekus apmeklēt Jelgavas novadu un iepazīsti Latviju no jauna.