Irliepaja.lv "Lasītāju galerijā" ievietotas ne visai labas kvalitātes foto, kurās tomēr atpazīstams domes sponsorētais Liepājas olimpiešu apģērbs, ko valkā kāds pavisam nesportisks kungs.

Portāls vēlējās noskaidrot, kā šis apģērbs varēja nonākt pie cilvēkiem, kuriem, kā izskatās, vismaz ar tradicionālajiem sporta veidiem nav nekādas saistības.

Liepājas domes sabiedrisko attiecību daļa, sazinoties ar pašvaldības Sporta pārvaldi, noskaidroja, ka tai nav informācijas "par pazudušu sporta jaku piesavināšanos".

"Par sporta jakas nonākšanu pie bildē redzamās personas visticamāk varētu būt divi varianti. Ņemot vērā, ka šāda veida jakas Liepājas sportistiem ir jau no 2012. gada, iespējams, ka sportists, beidzot sportiskās gaitas, jaku atdevis labdarībai vai jaka sportojot ir tikusi saplēsta un tā ir izmesta," skaidroja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Fotogrāfijas "Lasītāju galerijā" parādījās tieši ap to laiku, kad Liepājas sportisti, tērpušies šajā apģērbā, plūca laurus Latvijas IV Olimpiādē. Droši vien viņu patriotismu un sportisko garu šādi attēli nekādi nevairo. Tāpēc Liepājas sporta dzīves funkcionāri varētu padomāt, ko un kā izdarīt, lai pašvaldības sponsorētais sportistu formas tērps nenokļūst miskastē un pēc tam klaidoņu rokās.