Nesen Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) izteicās, ka viņš šobrīd vēl nav izlēmis vai kandidēs gaidāmajās pašvaldības vēlēšanās.

Tā kā amatā viņš ir pavadījis jau vairāk nekā 15 gadus, un līdz šim nekas neliecināja par vēlmi pamest savu posteni, šādu šaubīšanos desmit mēnešus pirms vēlēšanām Seskam lojālie vēlētāji var uztvert kā signālu, ka kaut kas nav kārtībā. It īpaši laikā, kad, kā izteicās pats domes priekšsēdētājs, ""lielākā daļa no veicamajiem darbiem, ko mēs iekļāvām partijas programmā pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, ir sākti, pašlaik tiek realizēti vai ir jau pabeigti".

Kāds ir šaubīšanās iemesls? Varbūt ir saņemts kāds cits darba piedāvājums? Tomēr reizi pa reizei paklīst runas (līdz šim neauglīgas) par aicināšanu kādā augstā amatā uz Rīgu.

Lai izbeigtu dažādas spekulācijas šajā jautājumā, portāls vērsās domē pēc atbildēm, kuras saņēma ar Ulda Seska jaunā padomnieka sabiedrisko attiecību jautājumos Andreja Rjabceva starpniecību.

Uldis Sesks: "Protams, vadot Liepājas pašvaldību, ir izveidojusies stabila, zinoša un kompetenta komanda, kuru esmu gatavs vadīt arī turpmāk. Taču jāņem vērā, ka lēmumu par katra konkrēta kandidāta izvirzīšanu un vēlēšanu saraksta veidošanu pieņems partija. Vēl līdz gada beigām partijas biedri pulcēsies, lai izvērtētu līdz šim paveiktos darbus, veiksmes un neveiksmes, kā arī spriedīsim par esošām un turpmākām prioritātēm. Partijas biedriem jāveido jauna partijas programma, un objektīvi jāizvērtē, kuri cilvēki šo programmu spēs realizēt gan nozaru griezumā, gan vadīt kopumā. Attiecībā uz jautājumu par darba piedāvājumiem, pašlaik domē darbs rit saspringti, priekšā svarīgi lēmumi, pirmkārt, jau attīstības programmas izstrāde, budžeta veidošana u.c., tāpēc koncentrējos uz savu tiešo darbu, nevis kādiem izteiktiem darba piedāvājumiem."