Latvijas veļas ražotāju asociācijas "Latvera" biedri saņēmuši Liepājas mēra vietnieka Jurija Hadaroviča vēstuli ar uzaicinājumu ierasties uz tikšanos domē... krievu valodā.

"Lauma Fabrics" vadītājs Edijs Egliņš apstiprināja portālam, ka saņēmis šādu vēstuli. "Normāli tas nav," atzina Egliņš, piebilstot, ka lielākā daļa firmu īpašnieku gan ir "krievvalodīgie", taču "jebkurā gadījumā vēstulei vajadzēja būt vismaz divās valodās".

Lai gan "Lauma Lingerie" nav "Latvera" dalībniece, vēstuli ar uzaicinājumu uz tikšanos Liepājas domē saņēmusi arī šā uzņēmuma vadītāja Linda Matisone.

"Vai mums pēkšņi būtu cita valsts valoda?" – komentējot Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka un "Latvera" valdes priekšsēdētāja Jurija Hadaroviča vēstuli, neizpratnē ir Matisone.

Kā vēsta biedrības mājaslapa, Latvijas veļas ražotāju asociācija (saīsināti "Latvera") dibināta 2009. gadā Liepājā, un tās galvenie mērķi ir Latvijas veļas tēla popularizēšana pasaules tirgos un biedru interešu aizstāvēšana visos jautājumos, kas saistīti ar to uzņēmējdarbību.

Здравствуйте,
26-27 ноября этого года в Лиепае будет организован международный текстильный форум. Поэтому, чтобы ознакомить лиепайские фирмы производителей белья с общей концепцией и программой форума, приглашаю всех вас в понедельник 7 сентября, в 16:00 в лиепайскую городскую Думу в центральный зал заседаний на 2-м этаже, 226 кабинет.

С уважением / Ar cieņu
Jurijs Hadarovičs
________________________
Yuri Hadarovich
The chairman of the board
LATVERA (The ASSOCIATION of LATVIAN LINGERIE MANUFACTURERS)
Tel. +371 6 34 47 103
Fax +371 6 34 47 237
Mob. +371 29 54 54 58
latvera@latvera.lv
www.latvera.lv
Skype: LATVERA