Liepājas domē ar trīs iesniegumiem vērsies kāds vīrietis, prasot no pašvaldības kopumā 450 tūkstošu latu kā morālā kaitējuma atlīdzību.

Atlīdzība tiek prasīta par domes priekšsēdētāja Ulda Seska (Liepājas partija) un pašvaldības it kā pieļautajiem pārkāpumiem, aģentūrai BNS paskaidrots Liepājas domē.

150 tūkstošu latu atlīdzību vīrietis (pēc neoficiālām ziņām – Vasilijs Zaicevs, kurš jau ne reizi vien sūdzējies dažādām institūcijām) no domes vēlas saņemt par to, ka Sesks pirms vairākiem gadiem izraidījis viņu pieņemšanas.

Vīrietis iesniegumā pašvaldībai minējis, ka kompensācija viņam jāizmaksā "par nelikumīgu uzbrukumu, nelikumīgu spēka lietošanu pieņemšanas laikā, patvarību, pazemošanu pieņemšanas laikā, par ņirgāšanos par cilvēku Latvijā, safabricējot pierādījumus safabricētajā administratīvajā lietā".

Tikpat lielu atlīdzību no Liepājas domes viņš prasa arī par to, ka "Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, atrodoties vienošanās attiecībās ar korumpētiem ierēdņiem, korumpētām Latvijas Republikas amatpersonām, pēc viltotiem dokumentiem organizēja nekvalitatīvu sabiedrisko pakalpojumu piegādi Liepājā iedzīvotājam, fiziskai personai sabiedrisko komunālo pakalpojumu lietotājai ar mērķi iegūt nelikumīgus materiālos labumus, tādā veidā apzināti radījuši draudus cilvēka dzīvei un veselībai Latvijā".

Savukārt vēl 150 tūkstošus latu Zaicevs pieprasa izmaksāt par to, ka dome nelikumīgi atteikusi atzīt viņu par komunālo pakalpojumu lietotāju.

Visus trīs iesniegumus par morālā kaitējuma atlīdzību pašvaldības deputāti plāno skatīt šodien domes sēdē.