Šobrīd jau bija jābūt zināmiem iepirkuma rezultātiem – kurš būvnieks veidos jauno vieglatlētikas manēžu Rīgas ielā 50, tomēr konkursa rezultāti nebūs zināmi ātrāk par oktobri.

Jūnijā tika izsludināts slēgts konkurss par vieglatlētikas manēžas būvniecību. Tas nozīmē, ka konkurss risinājās divās kārtās, un izšķirošajā, otrajā, kārtā piedalījās tikai tie pretendenti, kas bija kvalificējušies šai sacensībai, respektīvi, atbilda visiem izvirzītajiem nosacījumiem. Toreiz Liepājas domes Publisko iepirkumu daļas vadītāja Eva Ciekurze portālu informēja, ka rezultātiem būtu jābūt zināmiem septembrī.

Tā arī vajadzēja notikt, tomēr, kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapas informācija, 9. un 10.septembrī divas firmas ir iesniegušas sūdzību par konkursa rezultātiem. Sūdzība tiks izskatīta līdz 8.oktobrim.

Sūdzības iesniegušas SIA „Abora” un SIA „Monum”. Abi uzņēmumi ir reģistrēti Rīgā un rekonstruējuši sabiedriskās ēkas, sporta un izglītības būves, veselības un aprūpes iestāžu ēkas visā Latvijā, tātad ir ar pietiekamu pieredzi, lai varētu veikt arī Liepājas vieglatlētikas manēžas būvniecību.