Mājsaimniecības preču mazumtirgotājs "Jysk Linnen'n Furniture" ("Jysk") investējis 165 tūkstošus eiro "Jysk" veikala rekonstrukcijā Liepājā, Jaunajā ostmalas. Veikalu atvērs 10.jūlijā.

"Jysk" vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundere aģentūrai BNS pastāstīja, ka kompānija veikalu pārveidojusi atbilstoši jaunajam "Jysk" interjera un dizaina konceptam un tas ir pēc kārtas piektais veikals Latvijā, kurā uzņēmums ieviesis jauno veikalu interjera konceptu.

Veikala kopējā platība ir 1797 kvadrātmetri, un tajā tiek tirgotas apmēram trīs tūkstoši preču. Veikalu pēc rekonstrukcijas plānots atvērt 10. jūlijā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka "Jysk Linnen'n Furniture" ("Jysk") apgrozījums Latvijā pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.marta līdz 2014.gada 28. februārim, bija 21,023 miljoni eiro, savukārt uzņēmuma peļņa – 1,112 miljoni eiro.

Pirmais "Jysk" veikals Latvijā (un arī Baltijā) tika atvērts 2001.gadā tirdzniecības parkā "Alfa", bet patlaban Latvijā darbojas deviņi veikali – septiņi Rīgā un pa vienam Jelgavā un Liepājā. "Jysk" veikali atrodas 35 pasaules valstīs. Uzņēmums pieder Īslandes kompānijai "Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC".