Rudenī "Stena Line" pārvietos trīs kuģus trijos maršrutos, no kuriem viens ir no Liepājas. Mērķis ir uzlabot pieejamību klientiem un apkalpošanu, kā arī optimizēt darbību atbilstoši tirgus attīstībai.

"Pašlaik mēs īstenojam stratēģiski svarīgu pilnveidi, lai stiprinātu savus trīs lielos transporta koridorus. Kapacitātes pieprasījums arvien pieaug, un mēs pastāvīgi izvērtējam savu uzņēmējdarbību atbilstoši tirgus attīstībai un klientu prasībām. Mūsu uzņēmējdarbībai raksturīgā integrētā elastība ļauj mums rīkoties veikli un ieviest savā tīklā šāda veida izmaiņas nekavējoties," stāsta "Stena Line" izpilddirektors Niklass Mortensons.

Divi līdzvērtīgi kuģi nostiprinās maršrutu Trāveminde – Liepāja, informē "Stena Line". Nomainot "Stena Nordica", septembra vidū "Stena Gothica" atgriezīsies savā iepriekšējā maršrutā Trāveminde – Liepāja, kur darbosies kopā ar māsas kuģi prāmi "Urd". Prāmju skaits maršrutā Liepāja - Trāveminde paliks nemainīgs.

"Mūsu maršrutos, kas Baltijas valstis savieno ar Skandināviju un Vāciju, Eiropas rietumu, centrālo daļu, ir vērojama spēcīga izaugsme. "Stena Gothica" būs nozīmīgs papildinājums, ar kuru mēs saviem klientiem varēsim piedāvāt standartizētu produktu visos braucienos ar diviem līdzvērtīgiem kuģiem, kas sekmēs mūsu kravu pārvadājumus un atbildīs tirgus prasībām attiecībā uz kravu kapacitāti," norāda Baltijas jūras ziemeļdaļas tirdzniecības direktors Eriks Tulins.

Galvenie fakti par "Stena Gothica"
Ražots: 1981./2001./2015. gadā, Itālijā
Garums: 171 m
Rāmis: 21 m
Iegrime: 5,3 m
Kravnesība: 1598 joslas metri