Foto: lv.tonuselast.com

Elastīgās šķiedras medicīnas izstrādājumu ražotājs "Tonus Elast" dāvina Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas medicīnas personālam 562 komplektus ar medicīniskajiem elastīgās kompresijas izstrādājumiem un 316 muguras balsta jostas, aģentūru LETA informēja "Tonus Elast" pārstāvji.

"Tonus Elast" valdes priekšsēdētājs Jevgēnijs Fedjaņins uzsvēra, ka patlaban medicīnas darbiniekiem ir ļoti daudz darba, ir īpaši liela slodze apkalpojot Covid-19 pacientus.

"Medicīnas personālam jāvelk aizsargtērpi un jādodas iekšā inficēto zonā uz ilgstošu laiku, šajā laikā jāveic arī fizisks darbs, jāpalīdz pacientiem piecelties sēdus, pagriezties, kas ir īpaša slodze mugurkaulam. Tāpat ilgstošs darbs ar palielinātu slodzi uz kājām var izraisīt veselības sarežģījumus šiem cilvēkiem, no kuriem šobrīd ir ļoti atkarīga saslimušo ārstēšana. Tāpēc redzam kā savu pienākumu palīdzēt ar resursiem, kuros mūsu uzņēmumam piemīt ekspertīze - jostas atbalstīs mediķu muguras, kamēr kompresijas izstrādājumi - kājas un kāju vēnu veselību," pauda Fedjaņins.

Zāļu ražotājam "Olainfarm" piederošais elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotājs SIA "Tonus Elast" pagājušajā gadā strādāja ar 8,407 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 38,3% un bija bija 1,01 miljons eiro.

Kompānija "Tonus Elast" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2 007 500 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks kopš 2016.gada maija ir "Olainfarm". "Tonus Elast" ražo elastīgās saites, kompresijas zeķes, elastīgās medicīniskās jostas, stājas korektorus un citus izstrādājumus.