Veikalu tīkla "top!" uzņēmumā AS "LPB" iecelta jauna valdes priekšsēdētāja Elīna Ļaudama, aģentūru LETA informēja "LPB" Administratīvās daļas vadītāja Daiga Feldmane.

Iepriekš "LPB" valdes priekšsēdētājas amatā bija Inta Daga, kas darbu kompānijā turpina kā valdes locekle finanšu jautājumos, bet no šī gada 17.jūnija amata pienākumus pārņēma Ļaudama.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "LPB" valdē darbu turpina Guntis Ēvalds un Pāvels Romanovskis.

Feldmane norādīja, ka Ļaudama uzņēmumā strādā kopš 2002.gada, kad viņas atbildībā un pārraudzībā bija nekustamo īpašumu attīstība, bet kopš 2017.gada nogales piedalās uzņēmuma tirdzniecības nozares stratēģiskā attīstībā.

"LPB" ir viens no veikalu tīkla "top!" veidotājiem, kas 2000.gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu "top!". "LPB" dibināta 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 284 568 eiro.

2017.gadā "LPB" strādāja ar 34,704 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga par 3,8% un bija 2,261 miljons eiro. Finanšu dati par 2018.gadā vēl nav publiskoti.

AS "LPB" pieder vairāk nekā 80 nekustamie īpašumi un tirdzniecības centri, lielākie no tiem: Liepājā TC "Baata" un TC "XL Sala", kā arī maizes un konditorejas izstrādājumus ražotne – maiznīca "Priekule".