"SEB banka" piešķīrusi 4,5 miljonu eiro aizdevumu Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmumam SIA "Jensen Metal", aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

Bankā norādīja, ka piešķirtais aizdevums paredzēts kompānijas esošās ražotnes paplašināšanai Liepājā, Karostā.

"Pēdējo gadu laikā esam veikuši būtiskus ieguldījumus gan ražošanas ēkās, gan iekārtās, lai ne vien automatizētu ražošanas procesus, bet arī nodrošinātu ērtākus un labākus darba apstākļus mūsu darbiniekiem. Kopumā šajā finanšu gadā Latvijas uzņēmumos investēti 4,5 miljoni eiro iekārtās un 11,5 miljoni eiro – ēkās. Līdz ar augošo pieprasījumu un ražošanas jaudu palielināšanos šobrīd aktuāls jautājums ir jaunu darbinieku piesaiste," pauda "Jensen Metal" prokūriste Ieva Līmeža.

Pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.maija līdz 2021.gada 30.aprīlim, "Jensen Metal" apgrozījums bija 33,4 miljoni eiro.

Kompānija "Jensen Metal" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 201 640 eiro, liecina "Firmas.lv" informācijas. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Dānijas "Jensen Metal Holding", bet patiesais labuma guvējs ir Lars Bo Kristensens.

"Jensen Metal" galvenie darbības virzieni ir pārtikas rūpniecības iekārtu, lauksaimniecības iekārtu un furnitūras komponenšu ražošana.

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" ir trešā lielākā banka Latvijā.