Vietējā veikalu tīkla "top!" apgrozījums pagājušajā gadā sasniedzis 304 miljonus eiro, kas ir 25% vairāk nekā 2016. gadā. Pērn kopumā tika atvērti 44 veikali.

Tīklam pievienojās 20. partneris, nostiprinot lielākā vietējiem uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla un trešā lielākā mazumtirdzniecības veikalu tīkla pozīcijas Latvijā. Šis ir augstākais apgrozījuma rādītājs kopš veikalu tīkla "top!" dibināšanas 2000. gadā.

Kā ievērojamākais notikums noteikti jāmin apvienošanās darījums, kad 2016. gada nogalē SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegādājas SIA "Antaris" un AS "NIDL" aktīvu daļu ar 31 veikalu, kuru atvēršana 2017. gadā vienlaikus veicināja arī veikalu tīkla paplašināšanos Latgalē. Tāpat arī uzņēmuma SIA "LM Jūrmala" pievienošanās, palielinot veikalu tīkla "top!" partneru skaitu līdz 20.

veikalu tīkla "top!" komercdirektors Edijs Bergmanis atklāj, ka arī šogad darbi pie esošo veikalu modernizēšanas un jaunu būvniecības turpinās. Aktīvi tiek plānotas un arī norisinās sarunas par īpašumu iegādēm vairākās Latvijas pilsētās. Tāpat iecerēts palielināt veikalu skaitu Rīgā, savukārt reģionos plānots atvērt vismaz desmit "top!" un "mini top!". Šī gada janvārī durvis vēris veikals Valdlaučos, bet martā – Jelgavā.

Tīkls "top!" top savu izaugsmi sāka tieši Liepājā. "top!" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte: "Šobrīd Liepājā kopumā ir 13 vietējā veikalu tīkla "top!" veikali – pieci "top!" un astoņi "mini top!", kurus pārstāv vietējais uzņēmums AS "LPB", darbavietas nodrošinot 535 darbiniekiem.  Šī uzņēmuma (kas ir viens no mūsu veikalu tīkla 20 partneriem) 2000. gada jūnijā pirmais atvērtais veikals tiek uzskatīts par veikalu tīkla "top!" pirmsākumu."

AS "LPB" paplašinājis savu tīklu arī ārpus Liepājas. Kopumā uzņēmumam  ir 41 veikals – 13 "top!" un 28 "mini top!", kas atrodas Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Medzē, Nīcā, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē, Vērgalē un Nīgrandē. Šogad janvārī atvērts arī lielākais pārtikas veikals Valdlaučos 400 m2 platībā, kura izveidē investēts vairāk nekā miljons eiro.

Veikalu tīkls "top!" ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 149 "top!" un 123 "mini top!", kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA & Co", SIA "Krista-A", AS "Roga-Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres Prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "Oregano", SIA "SP", SIA "Palmas-S" un SIA "LM Jūrmala". Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.